17 найпоширеніших помилок в декоруванні інтер’єру і способи їх виправити

Еко-стиль в інтер'єрі

реклама

Штучні квіти

Навіть самий витончено виконаний квітка з тканини або пластика не замінить живі букети-такі квіти тільки збирають пил і народжують не найприємніші асоціації. Так що фахівці пропонують зовсім позбутися від тропічних або пластикових букетів в будинку.

Занадто багато диванних подушок

Так, звичайно, вони привносять атмосферу затишку, але їх іноді буває надто багато. Якщо кожен раз, коли ви збираєтеся прилягти або присісти, вам доводиться відсувати гору подушок, сміливо позбавляйтеся від надмірностей!

Однотонний інтер’єр

90% житлових інтер’єрів зараз виконуються в нейтральній кольоровій гамі — бежевій, коричневої або темно-зеленою. Аксесуари та освітлення теж підбираються відповідні. Але для того, щоб йти в ногу з часом, не треба боятися кольору. Яскраві акценти ніколи не завадять, а тільки привнесуть в атмосферу будинку жвавість, свіжість і святковість.

«Голі» вікна

Не треба забувати, що вікна теж потребують окремого декорі, який би вписувався в загальний інтер’єр і дозволяв світлу вільно проникати в приміщення. Тому штори слід вибирати з особливою ретельністю. «Бабусин» ситець і тюль, і важкі портьєри однаково недоречні в сучасному будинку.

Меблі, виставлена ​​уздовж стін

Але їх вже застарілого стереотипу — всі меблі повинна бути розставлена ​​вздовж стін, а середина кімнати повинна залишитися вільною. Але, з іншого боку, навіщо потрібно це вільний простір? Далеко не у всякій кімнаті передбачається влаштовувати вечірки з танцями. Так що дизайнери радять збалансовано організувати простір кімнати і все-таки заповнити середину.

Непрактична оббивка на диванах і кріслах

Єдина вимога до оббивних матеріалів — практичність. Вони повинні легко стиратися в разі, якщо на них проливають їжу або напої.

Занадто високо висять картини

Картини — важливий елемент декору і на них повинен зупинятися погляд. Тому не варто розміщувати їх під стелю. Пам’ятайте: центр композиції повинен бути на рівні очей.

Неправильне освітлення

Відомо, що світло «робить» інтер’єр. Тому слабо або невірно освітлена кімната не може виглядати стильно, як би ретельно вона не була обставлена.

«Плаваючі» килими

реклама

Загальне правило — килим повинен бути зафіксований ніжками меблів. Зім’ятий килим автоматично робить кімнату неохайною.

Строкатість і надто багато аксесуарів

Досить підкреслити одну-дві ключові деталі інтер’єру. Безліч сувенірів, статуеток, дрібних картинок, а також використання різнопланових мотивів в декорі робить кімнату надзвичайно вигадливою.

Різнорідна меблі

Всі предмети меблів в кімнаті повинні складати єдність і служити одній меті, а також відповідати своєму призначенню.

«Дивна» меблі

У гонитві за оригінальністю не треба забувати і про функціональність. Меблі не повинна виглядати в кімнаті чужеродно.

Стильове одноманітність

Не бійтеся поєднувати в інтер’єрі елементи відразу декількох стилів, звичайно, керуючись смаком і відчуттям міри.

«Барикади» з меблів

Переконайтеся, що меблі не буде вам заважати вільно пересуватися по будинку. Якщо щось встає непереборною перешкодою на вашому шляху, сміливо міняйте планування кімнати.

Незручні стільці у обіднього столу

Сидячи на жорстких стільцях, складно насолоджуватися їжею. Тому для кухні або їдальні потрібно підбирати зручні стільці.

Зайва строгість

Робити офіс з житлової квартири не варто. Будинок повинен служити для реального життя.

Захаращеність

Якщо вам подарували непотрібну річ, то не варто тримати її вдома «про запас» — краще від неї позбутися.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *