Алюмінієві вікна

реклама

Алюмінієві вікнаАлюміній — це екологічно чистий матеріал, абсолютно нешкідливий для людини. Саме через це на алюмінієві вікна такий високий попит. Вони стійкі до перепадів температур, тому для нашого клімату підходять просто ідеально. Крім цього, алюмінієві вікна дуже легкі і не роблять на стіни приміщення ваговій навантаження.

Дані вікна фарбуються в різноманітні кольори, а це втілює в життя сміливі дизайнерські думки для оформлення житлових приміщень. До того ж на алюмінієвих вікнах не накопичується пил, у них висока пожежобезпечність, а термін служби складає приблизно 80 років. Зрозуміло, для довгого терміну служби вікон потрібно за ними правильно доглядати і вчасно звертати увагу на всілякі дрібні поломки фурнітури. 

 

Механічні ушкодження 

Якщо ви на алюмінієвому профілі виявили подряпини, то найкраще замаскувати їх спеціальним олівцем. Якщо крім подряпин помітили відколи й великі вм’ятини, то в такому випадку вже просто олівцем не обійтися. Тут знадобиться алюмінієва смола, яка запросто їх приховає, зберігаючи естетику зовнішнього вигляду вікна. 

При проведенні ремонту або будь-яких інших будівельних робіт вікна потрібно покривати спеціальною захисною плівкою, щоб не пошкодити механічно алюмінієву поверхню вікна. 

 

Чищення та догляд 

В основному алюмінієві вікна в процесі експлуатації обробляють спеціалізованими засобами на основі силікону. Засіб наносять м’якою тканинною серветкою на поверхню рами, потім змивають водою і насухо протирають. Обробку роблять раз на рік. Така нескладна процедура дозволяє захистити рами від вологи і ультрафіолету. 

Бруд з вікон видаляється звичайним мильним розчином. Ні в якому разі не використовуйте засоби, до складу яких входять жорсткі абразивні частки, а також луг і хлор. При фарбуванні алюмінієвого вікна застосовуються особливі технології, так що через неправильного чищення вікно може змінити свій колір і втратити первісний блиск. 

 

Проблема запотівання вікон 

Конструкція алюмінієвих вікон герметична, тому іноді на деяких ділянках вікон утворюється конденсат. З ним потрібно боротися, оскільки конденсат може стати причиною утворення цвілі, що несприятливо позначиться на терміні служби вікна. У такому випадку рекомендується регулярно провітрювати кімнати. Ця нехитра процедура дозволить надовго зберегти первинний стан вікна. 

реклама

 

Догляд за склом 

Мити скло рекомендується теплою, але не гарячою водою. Щоб не залишалося на вікнах розлучень, не мийте їх при сильному вітрі або в сонячну погоду. Миття краще починати з внутрішньої сторони, а потім вже мити зовнішню сторону. Відмінно чистить скла склад з води і нашатирного спирту у співвідношенні 10:1. 

Для додання шибках сталого блиску потрібно додати у воду столову ложку крохмалю. До речі, додасть вікнам блиск і проста солона вода. 

Коли вікно буде вимито, то протріть його сухою ганчірочкою з мікрофібри або газетою. Невеликі подряпини і тріщини на склі можна замаскувати за допомогою прозорого лаку, наносячи його із зовнішнього боку скла. 

 

Віконна фурнітура 

На легкість експлуатації вікна впливає стан фурнітури, яка потребує регулярного мастилі. Кожні півроку її акуратно очищають від забруднень, після чого всі змащують маслом всі рухомі елементи. Для змащення можна використовувати і мінеральне масло для швейних машинок, але тільки без вмісту кислоти. Або можна поміняти фурнітуру заглянувши на сайт про окна , де ви знайдете широкий асортимент продукції. 

Вчасно підкручувати розхитані віконні ручки. Якщо вони перестали фіксуватися, то підніміть декоративну планку і міцніше закрутіть гвинти. 

 

Догляд за гумовими ущільнювачами 

У своєчасному огляді та догляду потребують і гумові ущільнювачі вікон. Періодично потрібно обробляти їх спеціальними засобами на основі силіконового масла. Це запобіжить забруднення гуми і відновить її первісну еластичність. Якщо ж такого засобу немає, то можна скористатися звичайним водним розчином на основі господарського мила. Потім протріть насухо ущільнювачі і обробіть їх тальком. 

 

Висновок 

Вікна з алюмінієвого профілю невибагливі у догляді, не потребують регулярної фарбування і шліфуванні. Проте їх потрібно своєчасно чистити, періодично змащувати фурнітуру, видаляти що з’явилися подряпини. Втім, це характерно для всіх вікон. Регулярно оглядайте вікна та виконуйте вищеописані рекомендації по догляду за ними. Це допоможе продовжити термін служби і надовго зберегти первинний вигляд алюмінієвих вікон.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *