Будуємо будинок з піноблоків своїми руками

реклама

будуємо будинокПитання власного житла завжди був і сьогодні залишається самим актуальним. Найбільш оптимальним рішенням залишається будівництво власного будинку. Але як звести його з найменшими витратами і своїми руками, причому, будинок повинен бути не тільки довговічним, але і досить теплим. Усім цим показникам відповідає будівельний матеріал нового покоління — піноблок. Він досить легкий, а значить, не потрібно використання важкої техніки, з низькою теплопровідністю, пожаростойкий і з мінімальною ціною. Використання цього матеріалу для будівлі будинку дозволить уникнути значних матеріальних і фізичних витрат. Отже, ми будуємо будинок з піноблоків своїми руками і в короткі терміни. 

 

Підготовка. На початковому етапі необхідно звести фундамент: 

  • розчистити майданчик і вирити котлован глибиною 50-60 см; 
  • побудувати дерев’яну опалубку і залити її бетоном; після повного висихання опалубка знімається; 
  • в два шари укласти руберойд і один шар розчину. Це охоронить піноблоки від вбирання вологи з бетону фундаменту. 

 

Зведення стін

реклама

При будівництві будинку з пеноболков, починати необхідно з викладання кутів майбутнього будинку. На розчин, строго по шнуру і схилу, викладаються перші два ряди блоків. Потім вони, для додання більшої міцності дому, армуються металевою сіткою. І так кожні два-три пояси. Допускається, починаючи з третього пояса, класти блоки на спеціальний клей. Побудувати будинок своїми руками з піноблоків цілком можливо, не володіючи якої певної кваліфікацією. Особливо відповідальним і трудомістким є процес армування та бетонування перемичок над віконними і дверними блоками. Для цього потрібно заздалегідь запастися каркасами, звареними з шматків арматури. Будівництво теплого і міцного будинку з піноблоків — процес досить швидкий, так як один такий блок замінює собою кілька звичайних цеглин. Таким чином, матеріальні витрати знижуються ще й за рахунок кількості використовуваного розчину (сама матеріально витратна стаття витрат). 

 

Перекриття

Останній пояс блоків армується на цемент і тільки потім укладається дерев’яне або заливається перекриття, для цього Вам будуть потрібні комплектуючі для опалубки перекриттів. 

 

Оздоблення

Внутрішню і зовнішню обробку можна виконати з будь-якого матеріалу. Вибір його величезний і різноманітний. У кожному разі, побудувавши будинок з пеноболоков своїми руками, ви отримаєте універсальний будинок, який не потребує додаткового утеплення. Безсумнівним плюсом такого будинку є його здатність не тільки взимку утримувати тепло, але і влітку зберігати прохолоду.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *