Кольори стін для маленької ванної кімнати

реклама

колір ванної кімнатиМаленька ванна кімната — прекрасна можливість поекспериментувати з колірними комбінаціями при фарбуванні стін. Оскільки для її фарбування знадобиться менше фарби, ніж для будь-якої іншої кімнати в будинку, ремонт у ванній обійдеться вам дешевше всього, якщо ви збираєтеся фарбувати стіни. Всього лише за вихідні ви можете перетворити стандартну функціональну ванну кімнату в яскравий ефектний будуар. 

 

Особисті смаки 

У розділ кута ставте свої особисті колірні переваги. Відшукайте на колірному колі один зі своїх улюблених квітів і виберіть близький до нього колір фарби. Врахуйте, що світлі відтінки створять спокійну утихомирену атмосферу, тоді як яскраві додадуть ефектність цьому простому приміщенню. 

 

Спокійні або яскраві кольори? 

Запитайте себе, який настрій ви хочете надати ванній кімнаті? Колір стін стане фоном і буде задавати тон решті декору. Якщо хочете, щоб кімната заспокоювала, вибирайте для стін холодні кольори: блакитний, ніжний бузковий, світло-зелений. Нейтральні бежевий або білий теж мають здатність заспокоювати. А ось для формування затишної атмосфери використовуйте темно-червоний, шоколадно-коричневий, яскравий фіолетовий, темно-сірий і інші насичені кольори. 

реклама

 

Білий колір 

Щоб кімната здавалася більше, пофарбуйте стіни в чистий білий колір. Білий відбиває світло, від чого маленьке тісне приміщення здається світліше, яскравіше і просторіше. 

 

Темні кольори 

Темний колір створює ілюзію глибини. Темними кольорами можна замаскувати маленькі розміри кімнати, зорово розширивши її. Обов’язково пофарбуйте рами дверей і вікон, бордюри і плінтуса в той же колір, але іншого рівня глянцю, щоб поверхні не дробилися і не зменшували візуально приміщення. 

 

Колірна палітра 

Щоб інтер’єр не був хаотичним, обмежте колірну палітру максимум двома кольорами. Якщо ви вирішили використовувати двокольорову палітру, всі інші елементи і аксесуари у ванну , в тому числі плитку і сантехніку, вибирайте або одного з цих кольорів, або схожого відтінку. Декоративні деталі інших квітів або різнобарвна фіранка для душа зорово звузить приміщення. 

 

Примітки: 

  • Стеля пофарбуйте в той же колір, що і стіни, або на відтінок світліше, щоб стеля здавався вище і збільшував візуально кімнату. 
  • Якщо хочете підкреслити архітектурні елементи, наприклад, дерев’яні панелі, пофарбуйте стіни в контрастний колір. 
  • Ванну в білому або нейтральному кольорі прикрасьте туалетним приладдям та аксесуарами одного кольору для єдності декору. 
  • Колір для аксесуарів і декоративних елементів виберіть компліментарний кольору стін. Компліментарні кольори розташовуються навпроти один одного на колірному колі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *