Як правильно вибрати керамічну плитку для ванної кімнати?

Як правильно вибрати керамічну плитку для ванної кімнати?

реклама

Напевно ви теж як я мрієте жити в гарному будинку або квартирі, адже прокидаючись вранці і побачивши гарний інтер’єр і чудову обробку, відразу ж підніметься настрій, яке тримається до кінця дня.

За словами експертів, особливу увагу слід звертати на обробку ванної кімнати так як вранці, першою справою ми заходимо саме в цю кімнату. Ванна повинна бути затишною і комфортною, стіни і підлога повинні бути покладені якісної і красивої керамічною плиткою.

реклама

Але плитку цю потрібно вибирати з особливою обережністю так як виробників даного матеріалу дуже багато, а ось відповідально до своєї продукції відносяться не всі. Але точно можемо сказати, що плитка Fap Ceramiche Pura найкраща, але коштує вона не дешево.

Нижче ми вас ознайомимо з п’ятьма порадами, які допоможуть вам вибрати дійсно якісну продукцію, яка прослужить вам багато років.

  • при виборі особливу увагу слід звернути на поверхню, якщо вона буде глянсовою, то ви можете посковзнутися і впасти. Глянцевий підійде лише для стін, а для підлоги потрібна плитка з матовою поверхнею;
  • що стосується кольору даного матеріалу, то тут не в якому разі не варто вибирати коричневі і будь-які інші темніші кольори. Інакше у ванній кімнаті буде похмуро і темно;
  • кожен виробник плитки рекомендує використовувати свій клей. Можна в принципі вибрати будь-який інший, але той який рекомендує виробник на практиці завжди виявляється найкращим;
  • при покупці завжди намагайтеся купити на кілька плиток більше. Просто буває таке, що людина купує потрібну йому кількість і потім виявляється, що йому не вистачило пари штук, а в магазині точно таких же вже немає.

Хотілося б наостанок сказати, що колір настінних і підлогових плиток повинен бути однаковим або одного відтінку, з’являться питання, пишіть.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *