Основна помилка при виборі вікон

реклама

Більшість покупців допускають одну і ту ж помилку: вибирають не вікно, а металопластиковий профіль. Причому шукають вікно з профілю конкретної торгової марки, наприклад: «Чи є у вас вікно aluplast?» Хочу відразу застерегти від такого підходу. Це тільки профіль, а не вікно! Звертати увагу потрібно на ім’я виробника вікна, оскільки ви купуєте виріб цілком, а не тільки пластиковий профіль. Що вам за радість, якщо ви купите вікно з самого кращого профілю, але аби як зроблене? Виробник профілю відповідальності за якість виготовлення вікна не несе.

Основна помилка при виборі віконРучна та автоматизована збірка вікон

 

Профіль і фурнітура 

Вікна бувають різного профілю, і не завжди зрозуміло кому віддати перевагу. На що орієнтуватися в їх виборі: цінову політику чи якість? Дорогі вікна не завжди гарні, оскільки ви переплачуєте за рекламу і бренд. Крім того, в умовах жорсткої конкуренції, провідні компанії виробляють пластиковий профіль ведуть агресивні рекламні компанії з просування своїх брендів на ринку. Одна до принципової різниці між якісним профілем провідних виробників немає! 
Подібна ситуація і з фурнітурою. Наприклад, ми працюємо з визнаним лідером і основоположником ринку віконної фурнітури — німецькою компанією Roto, яка чудово зарекомендувала себе в українських умовах. У неї є ряд переваг, наприклад, надійний захист від підробок.

реклама

 

Гарантія та маркетинг 

Споживача цікавить гарантія на придбаний товар. І цей інтерес іноді повертається проти покупця. Продавці проробляють наступний нечесний хід: обіцяють гарантію 10-20 років, зраділий покупець «клює» на цей рекламний трюк, а неприємним сюрпризом виявляється, що гарантія не на всі вікно, а тільки на профіль. 
Необхідно розрізняти гарантію на виріб у цілому і гарантію на окремі комплектуючі. Довговічність якісного пластикового профілю перевищує 40 умовних років експлуатації, в той час як загальноприйнята гарантія, яку пропонують серйозні виробники на вікно цілком — 5 років. Чи не дивуйтеся такій різниці в термінах і не бійтеся, що через п’ять років ваше вікно прийде в непридатність. Коли ви купуєте телевізор або холодильник, гарантія на які становить рік, ви ж не плануєте викинути їх після закінчення гарантійного терміну? Те ж і з вікнами: якісні будуть служити вам довгі і довгі роки.

 

Якість товару 

Найважливіший фактор, який впливає на кінцевий результат, це рівень професіоналізму і порядність виробника вікна . По-перше, навіть з найбільш якісних комплектуючих можна зробити неякісне вікно. Це як з одних і тих же продуктів вміла господиня зварить відмінний борщ, а невміла — неїстівне вариво. А по-друге, може виявитися, що виробник використовує дорогою або просто добре «розкручений» профіль, але економить на чомусь іншому: ставить неякісну арматуру, дешеву фурнітуру, склопакети з тонкого скла або дешеві, але недовговічні ущільнювачі. А то і все відразу, ховаючи відверто неякісне вікно за відомою торговою маркою профілю. 

 

Висновок 

При виборі вікна необхідно орієнтуватися не на розкручений бренд пластикового профілю, а вибирати виробника вікон, досвідченого, добре зарекомендував себе на ринку. Ви повинні розуміти, що купуєте виріб цілком. При цьому звертайте увагу на якість комплектуючих, які використовує виробник. 
Якщо ви підете цим нехитрим радам, то уникнете багатьох неприємностей і придбаєте якісне вікно.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *