Використовуємо маленькі раковини для невеликого туалету

реклама

маленькі раковиниРаковина для ванної зі стільницею ніколи не замінить крихітний умивальник в туалеті. Всіх вчать мити руки після користування вбиральнею, але ж далеко не всі заглядають у ванну після того, як вийшли з туалету. Що вже говорити про дітей, які завжди так поспішають!

 

Насправді маленька раковина для туалету може стати відмінною підмогою в справі підвищення гігієни сім’ї. Встановивши раковину в туалет можна бути впевненим, що руки після туалету члени родини стали мити частіше.

Але часто власники квартир не можуть собі навіть уявити свій туалет обладнаним ще і раковиною. Він же такий маленький і вузький!

 

Попередня реконструкція туалету

Стандартні туалети в ширину не перевищують 82 см. Це відноситься до більшості квартир типової забудови. Як же можна в такий обсяг помістити ще й раковину?

Варіанти вирішення є. Перш ніж буде встановлена міні-раковина в туалеті, можливо, належить відсунути унітаз трохи далі до стіни. Для цих робіт краще запросити професіонала і, зрозуміло, придбати потрібний унітаз.

 

Вибір краще призвести разом з робітником, тому що тільки професіонал може визначити, яка модель добре встане в санвузол.

реклама

 

Вибір моделі

Після того, як унітаз перенесений, можна зайнятися підбором самої раковини. Маленька раковина в туалет зараз товар не рідкісний. Зазвичай у відділі, де продається сантехніка, є кілька варіантів. Звичайно, у великих будівельних гіпермаркетах вибір буде більше.

Для установки в маленький типовий туалет велике значення має розмір раковини.

Власне самі раковини бувають двох видів:

  • звичайна раковина, просто меншого обсягу;
  • кутова раковина в туалет.

У кожної моделі є свої недоліки. Кутова раковина підійде не для кожного туалету, а тільки для того, у якого вихідна двері вже, ніж ширина самого приміщення.

Вузька пряма раковина кілька дрібнувата, в ній легко утворюються бризки. Користуватися такою раковиною не завжди зручно, в ній можна лише сполоснути руки. Якщо це і буде єдиним призначенням цього пристрою, вузьку раковину можна придбати не сумніваючись.

Але в цьому випадку треба продумати, який змішувач поставити в таку раковину. Якщо він буде занадто високим — все навколо буде забризкане водою. Якщо ж кран буде зайво коротким, мити руки буде зовсім незручно.

Велике значення має так само і висота раковини від підлоги. Так як передбачається, що в туалеті людина буде тільки мити руки, а не чистити зуби або змивати макіяж, раковина може бути встановлена нижче, ніж це зазвичай прийнято робити для великих раковин.

 

Раковина за унітазом

Є ще один варіант приміщення маленькоїраковини в туалет. Її можна встановити не перед унітазом, на виході, а дещо далі, за ним. Як правило, за унітазом збоку є невелике місце, де проходить розводка труб. Якщо там буде знаходитися маленька раковина, скористатися їй при бажанні буде можна. Простягнути руки і помити їх — проблем не складе. А підключення змішувача до води, пошук місця і підходящої модеді раковини значно спроститься.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *