Зручна раковина зі стільницею у вашій ванній

реклама

Зручна раковина

Не кожен може похвалитися наявністю просторій душової кімнати. Раковина для ванної зі стільницею в цьому випадку підійде якнайкраще. Вона дозволить використовувати кожен сантиметр простору з максимальною ефективністю. І, крім того, виглядає такий елемент декору дуже стильно.

 

Критерії вибору

Як же правильно підійти до питання вибору умивальника у ванну кімнату? Що потрібно врахувати?

  • Почнемо з виду. У маленьку ванну найкраще підбирати врізні або меблеві раковини. За рахунок стільниці в першому варіанті і тумби у другому можна значно збільшити корисну площу, при цьому не захаращуючи простір.
  • Якщо санвузол суміщений, має сенс додати додатковий рівень комфорту. Раковина з гігієнічним душем відмінно підійде сім’ям з маленькою дитиною, коли часто доводиться використовувати воду. Як показує досвід, і на домашні справи витрачається набагато менше сил, так як зручніше налити відро води, не роблячи зайвих кроків. Та й миття сантехніки, що важливо, також набагато спрощується. А щоб використання гігієнічного душа не стало проблемою, краще врахувати деякі нюанси. Не слід вибирати модель душа з довгим шлангом, так як тоді неможливо буде повноцінно регулювати температуру і натиск води. Також потрібно визначитися, чи буде змішувач суміщений з душем, або корпус виведений назовні. І нарешті, найкраще додатково придбати термостат на гігієнічний душ. Тоді можна буде оперативно регулювати температуру подачі води.
  • Тепер про розмір. Для початку буде потрібно визначити площу приміщення. Адже виробники випускають величезну різноманітність вмивальних чаш, і важливо грамотно підібрати поєднання метражу ванній і габарити раковини. Для просторої кімнати призначені раковини шириною не менше 65 см. Більш компактний розмір раковини підійде для ванної з маленьким метражем. Важливим критерієм вибору також є і глибина. Найбільш оптимальна — 50-60 см.
  • Врізне раковина і стільниця повинні бути єдиним ансамблем. Тому не менш відповідально слід підійти до вибору стільниці під раковину у ванній. Вони випускаються найрізноманітніших конфігурацій, відповідних за абсолютно будь метраж і інтер’єр.Виходячи з того, яка буде раковина, потрібно підбирати матеріал і розмір стільниці.Настільну раковину можна встановити на стільницю з цільного каменю. Дерев’яна стільниця буде виглядати вишукано і дорого. А стільниця зі штучних матеріалів найбільш практична. При установці виразний раковини стільниця повинна легко піддаватися обробці. Кращий матеріал для цього — композит, ламінований ДСП і МДФ.
  • Сьогодні все більшої популярності завойовують раковини, де стільниця з’єднана з рукавами. Такі моделі мають кілька переваг. По-перше, оскільки вони цілісні, за ними легше доглядати; по-друге, простіше відбувається підключення, так як не потрібно вирізати необхідний отвір у стільниці. Ну, і виглядають вони легше, тим самим полегшують загальне враження від інтер’єру.

 

Установка

реклама

Встановлювати раковину необхідно грамотно. Це питання зручності і надійності експлуатації.Однак є один параметр, який підібрати буває непросто. Висота. Люди все різного зросту, а зручно повинно бути всім. Тому існують нормативні документи, за якими усредняется зріст людини, і від цих усереднених цифр вираховується то відстань, на яку необхідно встановлювати раковину у ванній кімнаті.

Отже, висота раковини від підлоги для дорослої людини повинна становити 0,8 м, для підлітка — 0,7 м, і для дитини — 0,6 м. Але не представляється можливим встановити по раковині для кожного члена сім’ї. Тому зазвичай висота установки становить 75-80 см. Це не кінцева цифра, і підбирати висоту необхідно в кожному конкретному випадку індивідуально.

Якщо бажаним є ефективне використання простору як зверху, так і знизу раковини, можна використовувати тумбу. Особливо це актуально при купівлі меблевої раковини. В цьому випадку утримувачем є сама стільниця тумби. При виборі тумби для раковини необхідно врахувати весь інтер’єр ванної кімнати.

Так як у продажу є різні стилі та конфігурації тумб, то підібрати даний аксесуар до загальної обстановці не буде проблемою. Функціональність також має велике значення. Добре, якщо висоту поличок можна буде регулювати. Таким чином легко домогтися ідеальних розмірів для зберігання всіляких банних приладдя і миючих засобів. А тумба під раковину-чашу, наприклад, може приховувати кошик для білизни.

Якщо одним з пріоритетів є економія сімейного бюджету, корисним буде знати, як зробити тумбу під раковину самостійно. Насправді, при мінімумі знань це не складе труднощів. Для цього знадобиться ДСП або ДВП. Зараз продається багато варіантів з декоративним візерунком. Для кріплення знадобляться петлі і саморізи. Допоміжними матеріалами послужать скотч і фарба по дереву (це при бажанні).

Яку б раковину у ванну кімнату ви не вибрали, головним критерієм є зручність її використання.Тому не треба соромитися підійти до моделі і помацати. Примірятися. Адже зручне використання — це гарантія гарного настрою і запорука того, що раковину не доведеться повертати в магазин.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *