Вибір підрядника для ремонту квартири

реклама

ремонт квартириВідомо, що ремонтно-будівельний бізнес приваблює численних виконавців своєю прибутковістю. Знайти хорошого підрядника — справа не з легких. Адже ніхто не застрахований від непрофесійної роботи бригад, які наводнили сьогодні ринок праці. 

Виникає питання, де і як шукати сумлінного підрядника? За якими ознаками? Від чого відштовхуватися і на що орієнтуватися у своїх пошуках? Перелічимо основні правила такого відбору: 

 • Якщо ви маєте намір довірити ремонт і обробку вашої квартири відповідальним людям, то в такому випадку вам необхідно зупинитися на виборі компанії. Мати справу з приватниками — значить ризикувати. У надії заощадити, можна втратити значно більше. Працюючи без гарантій та укладення договору не можна, приміром, розраховувати на будь переробки, виправлення окремих місць і неякісно виконаних ділянок в роботі за рахунок приватних бригад із сумнівною репутацією. 
 • Звертайтеся до відомим компаніям, чия репутація не підлягає сумніву, а досвід на ринку (не менше 3-ох років) підтверджується пухким портфоліо з якісно виконаними замовленнями і позитивними відгуками клієнтів. 
 • Рекомендується вибрати і обдзвонити відразу кілька фірм. Ставтеся з недовірою до тих з них, які відразу ж називають вам точну вартість ремонту. Це явна ознака непрофесіоналізму.
 • Точна ціна тісним чином пов’язана з обсягами робіт, локальним розрахунком і іншими складовими, які з’являються тільки після візуального огляду об’єкта. 
 • Неодмінно ознайомтеся з ліцензією обраної компанії, з її реєстраційними документами, а також з вмістом типового договору. 

реклама

Вимагайте відображення докладного переліку робіт в кошторисному розрахунку, внесення в договір додаткових пунктів, обременяющих підрядника штрафними санкціями у разі псування вашого майна, будматеріалів або порушення графіка робіт, можна дати оголошення на дошці оголошень http://localmart.ua/add . Сам договір бажано вивчати в парі з юристом. 

 

Перелік документів, які компанія повинна надати замовнику: 

 • Договір на виконання ремонтно-будівельних робіт квартири (окремих приміщень); 
 • Локальний кошторис; 
 • Список використовуваних матеріалів; 
 • План квартири (колишній і новий) при переплануванні; 
 • Дизайн проект квартири (окремих приміщень); 
 • План-графік ремонтно-будівельних робіт. 

Для бажаючих внести зміни до планування квартири, по-іншому вирішити прокладку інженерних мереж немаловажним при виборі підрядника виявиться питання про готовність компанії взяти на себе підготовку всіх необхідних документів з подальшим їх затвердженням і отриманням дозволу у відповідних органах держнагляду.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *