Види віконних відливів

реклама

Види віконних відливівКомплектація пластикового вікна передбачає наявність віконних відливів — важливого елемента сучасної віконної конструкції. Завдання відливів в захисті зовнішньої панелі будинку від руйнівного атмосферного і механічного впливу. Завдяки віконного відливу монтажне простір між стіною і вікном отримує хорошу гідроізоляцію.

Будь-який матеріал може бути взятий за основу віконних відливів, головне, щоб він володів високими показниками вологостійкості, зносостійкості, що не піддавався корозійних процесів. Крім цього, матеріал для відливів повинен витримувати перепади температур, що властиво російських кліматичних умов. Зазначеним вимогам відповідають такі матеріали, як оцинкований метал (алюміній або жесть) і пластик. Алюмінієві відливи визнані кращими за технологічними показниками, тому коштують дорожче пластикових і жерстяних варіантів. 

Щоб у ході виготовлення віконних відливів метал прийняв велику зносостійкість, на його поверхню наносять полімерне покриття, яке здійснює захист від пошкоджень. З його допомогою не тільки збільшується термін служби відливів, а й створюється приємний зовнішній вигляд завдяки широкій колірній палітрі. 

реклама

Для формування покриття беруть різні полімери. Одним з найбільш поширених є полімер платізол, який при своїй низькій вартості здатний захистити монтажне з’єднання від будь-яких атмосферних опадів. В якості гарного покриття зарекомендував себе поліестер, оскільки може використовуватися в областях з несприятливою в плані екології обстановкою. Покриття з поліестеру випереджає інші полімерні покриття за таким показником, як вигоряння, тобто воно не піддається впливу сонячного світла.

Якщо передбачається використання жерстяних відливів, потрібно звернути увагу на якість жерсті. На високоякісному матеріалі не будуть з’являтися плями, сліди іржі, а значить, на стінках не виникнуть патьоки. У пластикових відливів таких проблем немає, плюс до цього вони не шумлять при сильному вітрі і дощі. 

Естетичний критерій так само важливий в плані вибору відливу, як і всі інші. Добротний відлив неодмінно буде акуратним, естетичним, що поєднується з віконною конструкцією за стилем, колірній гамі. З такими характеристиками він гармонійно впишеться у фасад будь-якої будівлі. Гідність відливу і в легкому, швидкому монтуванні.

Віконні відливи можуть мати стандартні параметри, а можуть виконуватися за індивідуальним замовленням і, відповідно, характеризуватися особливими розмірами. Типова ширина відливів займає межа 130-280 міліметрів (130/150/165/180/225/280). Можна замовити велику ширину — 320/360 міліметрів. Що стосується довжини, то вона підбирається в індивідуальному порядку відповідно до розмірів вікна. На пластикових відливах маються заглушки, виконані в тому ж кольорі, що і торці. Для отримання відливів з поліестеру і пластізола необхідний листогиб, його можливостями визначається максимум і мінімум ширини відливів.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *