Як упорядкувати дачну ділянку?

Як упорядкувати дачну ділянку?

реклама

Прикрашати своє житло напевно всім приємно, а ось декорувати дачну ділянку приємніше в подвійно або навіть трійні.

Якщо ви вирішили зайнятися благоустроєм дачної ділянки, то дана стаття вам в цьому допоможе.

Не варто думати і турбуватися з приводу того, що благоустрій території може зажадати величезні суми грошей. Насправді для цього майже і грошей не потрібно так як декорувати ділянку ми буде з підручних речей і своїми руками.

Для початку нам знадобиться:

  • чагарники;
  • дерева в кількості шести штук;
  • гладкі камінці;
  • матеріали для виготовлення альтанки;
  • мангал.

реклама

Беремо чагарники і садимо їх навколо будинку, тобто ближче до парканів. Для створення оригінального способу необхідно під чагарниками розмістити гладкі камінці в достатній кількості. Буде чудово якщо ці камінчики будуть кольоровими і різних розмірів.

По середині двору створюємо що то на подобі острівця височини, де садимо кілька невеликих дерев і велика кількість чагарників. Поруч необхідно побудувати альтанку, яку також можна оточити невеликими чагарниками.

Великі дерева садимо за парканами, тобто на кожному розі.

Мангал як все вже напевно зрозуміли розміщуємо поруч з альтанкою, все це буде виглядати красиво і влітку в такій місцевості дуже приємно буде відпочивати.

Якщо ви готові витратити трохи грошей, то ми б вам порекомендували придбати газонну траву. А ось середині двору недалеко від альтанки і острівця зробити невелику водойму. Як бачите все це можна зробити за один тиждень, а в результаті ви отримаєте гарний дачну ділянку, який постійно буде піднімати вам настрій.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *