Як відреставрувати чавунну ванну рідким акрилом?

відреставрувати чавунну ванну рідким акрилом

реклама

Робота займає близько 3 годин і проводиться з використанням доступних засобів. Оновлення дозволяє відновити навіть дуже стару ванну.

Покрокова інструкція по реставрації ванни рідким акрилом

Купівля нової ванни обійдеться в 2-3 рази дорожче, в той час як рідкий акрил можна в будь-якому будівельному магазині без особливих проблем. У комплект входять основна суміш і затверджувач.

відреставрувати чавунну ванну рідким акрилом

реклама

Використання затверджувача є обов’язковим. Він впливає на густоту складу. Тому «наливна ванна» виходить рівною і не має непривабливих патьоків або нерівностей на поверхні. Але для отримання хорошого результату потрібно провести коректну підготовку. Виконується реставрація старих ванн рідким акрилом згідно такої інструкції:

  1. Проводиться очищення ванни від старої фарби, яка прийшла в непридатність і стала тріскатися, відшаровуватися від поверхні.
  2. Здійснюється промивка Пемолюкс. Склад дозволяє видалити залишкові відкладення, пил, утворену в результаті шліфування.
  3. Виконується з’їм системи зливу / переливу (або заглушки).
  4. Проводиться знежирення поверхні.
  5. Готується акрил: в суміш додається затверджувач, склад перемішується. Важливо враховувати акуратність виконання роботи і перемішування з мінімальними зусиллями. Освіта бульбашок в рідкому акрилі неприпустимо.
  6. Заготовлена ​​суміш наноситься на ванну (можна частково вилити на дно для зручності роботи). Роботу слід починати з кута, акуратно розподіляючи склад по бортику. Здійснювати нанесення слід без поспіху, інакше після застигання на поверхні можуть виявитися нерівності і перепади.
  7. Для розподілу рідкого акрилу на стінки слід більшу кількість суміші розподіляти, «наливати» зверху. Стікає акрил рівномірно розподіляється для виключення великих патьоків.
  8. Після нанесення всього складу ванна повинна висохнути. Тривалість застигання залежить від обраної марки рідкого акрилу. Приблизно термін затвердіння суміші становить 36 годин.

Підходить розглянута технологія навіть для дуже старих ванн, які власники були готові викинути. Всього за 2-4 години роботи можна повністю оновити виріб і надати йому акуратний білий вигляд. Тому розглянутий метод отримав позитивні відгуки від людей, які використовували його в роботі.

Особливості поведінки процедури і поради фахівців

Якісна реставрація ванн рідким акрилом своїми руками повинна виконуватися тільки на повністю сухий і знежиреної поверхні. Залишки води або жиру можуть привести до проблем з завмиранням акрилу: він залишиться пухким і доведеться проводити повторне відновлення.

Після зняття зливу / переливу і обв’язки слід під відкрите отвір встановити посудину, в яку будуть стікати залишки акрилу. Коли основний склад почне закінчуватися, зібрану рідину можна буде використання для завершення роботи. Крім того фахівці рекомендують перед початком покриття поверхні обклеїти екран ванній і розташовану поруч сантехніку, підлогу старими газетами: це виключить неакуратність проведення роботи.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *