Як заощадити на ремонті квартири?

экономим на ремонте

реклама

Всі ми розуміємо, що ремонт в квартирі — це досить таки витратний захід. І чим масштабніше він, тим більше витрат на нього йде. Тому перед його початком потрібно сісти і ретельно продумати, як і де можна заощадити час і гроші без наслідків для якості самого ремонту. Основними статтями витрат є природно матеріали і вартість робіт.

Економія на матеріалах

Щоб заощадити на матеріалах, потрібно максимально точно порахувати необхідну їх кількість. Дуже часто люди купують більше, думаючи: «авось не вистачить». Що залишилися після ремонти матеріали, швидше за все не стануть в нагоді в майбутньому, тому робити цього не варто.

Також важливо купувати їх самим, а не сподіватися на виконавців, оскільки вони на цьому обов’язково зароблять. Краще відвідати будівельні магазини, подивитися в Інтернеті, вибрати, де дешевше. До того ж, зручніше купувати всі необхідні матеріали в одному магазині, оскільки так можна отримати знижку на обсязі покупки і не витрачати час і гроші на численні поїздки по різних магазинах.

Не варто купувати товари невідомих, дуже дешевих торгових марок. Це може зробити ремонт тільки дорожче, так як дуже велика можливість його швидкої переробки.

Економія на підготовці до ремонту

реклама

Значна кількість фінансів можна заощадити на підготовці квартири до ремонту. Можна самостійно видалити старі шпалери, зняти фарбу, оббити плитку. Також не складе великих труднощів зняти покриття з підлог (лінолеум, ламінат або дерево).

Вивезти будівельне сміття бажано теж самим, оскільки вантажники беруть за це немалу суму грошей.

Економія на роботі

Максимально заощадити на ремонті, можна, зробивши його самому. Але для цього необхідно мати спеціальний інструмент, час і деякі навички. І навіть не маючи досвіду, можна спробувати зробити частину роботи своїми руками. У наш час в глобальній мережі є величезна кількість рекомендацій та відео уроків з того чи іншого виникає питання.

Заощадити можна і на виконавця. Не обов’язково вибирати саму розкручену та дорогу фірму в місті. В її ціну вже закладена вартість її реклами, яка ніяк не відіб’ється на якості ремонту. Можна попитати знайомих, можливо, хтось робив ремонт і залишився задоволений працівниками, або пошукати в газетах, Інтернеті і вибрати оптимальний варіант ціна — якість.

Основнимі статті економії при ремонті

  • Складання точної кошторису витратних матеріалів;
  • Максимально можлива власноруч виконана підготовка приміщення;
  • Кількість робіт по ремонту зроблене своїми руками.

Ніколи не потрібно боятися робити щось самому. Не страшно не вміти, гірше не хотіти навчиться!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *