Стіни з пінобетону

Стіни з пінобетонуМатеріал пінобетон є одним з найбільш часто використовуваних будівельних матеріалів за останнє десятиліття. Внутрішня структура пінобетону нагадує пористий шоколад. Пори всередині пінобетону не зливаються між собою, і як результат, цей матеріал непроникний для води. Вдобавок водонепроникності пінобетон також має відмінні параметри теплової та шумовий ізоляції.

Стіни з пінобетону стійкі до критичних температур, вони «дихають» і тому не показують ефект потіння.Завдяки цьому мікроклімат в будинках, де стіни зроблені з пінобетону, практично такий же, що і в будинках, побудованих з дерева. Ще одна важлива властивість пінобетону це пожежобезпечність.Матеріал зроблений з піску та цементу і не містить компонентів, здатних спалахнути. 

Монолітний пінобетон за розміром більше ніж стандартний цегла, але мають меншу вагу завдяки пористій структурі. Тому побудувати стінну перегородку буде набагато простіше і швидше. Піноблоки випускаються різних розмірів, більше того, вони можуть бути легко розпиляні для отримання потрібних розмірів. Використання піноблоків при зведенні стін допоможе значно економити на фінансах і часу.

 

Будівництво стіни з пінобетону можна розділити на наступні етапи:

  1. Перший ряд майбутньої стіни з піноблоку розташовується безпосередньо на підлоговому покритті з обов’язковим кріпленням піноблоків за допомогою штифтів і гвинтів кріплення. Це необхідно для стабільності стіни. Інший варіант це прокладка першого ряду з використанням цементного розчину, якщо робота з укладання підлогового покриття (лінолеуму) ще не відбувались.
  2. Укладання наступних рядів піноблоків. При зведенні стінних перегородок можна використовувати спеціальний клей, підходить і штукатурка. Не варто забувати і про стінних швах, так само як і в цегляній укладанні, вертикальні шви не повинні розташовуватися один над одним. Щоб слідувати цьому правилу, можна використовувати піноблоки двох розмірів: маленький і великий.
  3. Споруджується стіна повинна бути з’єднана з однією або декількома головними стінами приміщення.Для з’єднання стін потрібно використовувати спеціальні металеві скоби, які повинні бути встановлені на головній стіні заздалегідь.
  4. Остання стадія – закриття простору між стіною і стелею, коли стіна вже досягла рівня стелі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.