Чорна спальня: переваги та недоліки

Чорна спальня

Віддати перевагу яскраво чорним тонам в зоні відпочинку, наважиться не кожен. Очевидний факт, що більшість почувши словосполучення «чорна спальня» відразу уявляють собі міфічну обитель відьми. Фантазій на цю тему, народжується безліч, які пов’язує кілька відмінних рис, таких як розкіш, пишність, захоплення.

Вдатися до чорних тонів в інтер’єрі: кухні, офісів, залів може тільки відчайдушно сміливий, з яскраво вираженою індивідуальністю людина. Але якщо мова заходить про інтер’єр спальні в чорних тонах, тут можна ризикнути навіть боязким.

Чорна спальня

Чорна спальня

Чорна манера дизайну спальних кімнат, займає верхні рядки сучасних переваг обивателів, залишаючи далеко позаду конкурентів. Детальніше на фото дизайну спальні чорного кольору.

Чорна спальня

У яких стилях чорний колір займає ключове місце

Найчастіше чорний колір можна зустріти в новомодному стилі необарроко, в ньому чорний взаємодіє з кольорами дорогоцінних металів, так само до компаньйонів нічного кольору відносять: білий, червоний, фіолетовий. Компактні, гладкі форми, глянець скла, штучні дорогоцінні камені, вироби зі шкіри та шовку це виглядає дуже елегантно і гармонує з благородними чорним.

Чорна спальня

При оформленні зони відпочинку в готичної манері, також можливе використання чорного кольору. Для цього достатньо впровадити в інтер’єр елементи середньовіччя. Вся пишність можна розгледіти на фото чорних спалень.

Чорна спальня

Небайдужим до чорного і до його постійного супутника білому, вважається ще один вид декорування приміщень — сучасний мінімалізм. Даний стиль характеризує відсутність надлишків, не тільки в предметах меблів та інтер’єру, але і обмежене використання палітри в дизайні чорної спальні. А так як білий і чорний позначають відсутність кольору, вони абсолютно призначені для сучасного мінімалізму.

Чорна спальня

Супутники чорного кольору

У переважній більшості чорний комбінує з білим. Контраст чорно-білого створює пропорційний строгий образ, а якщо до нього додати трохи барвистих відтінків інтер’єр спальні перетвориться і придбає позитивний характер.

В якості відмінною заміни білого підійде бежевий відтінок. Співпраця чорного з бежевим, не так яскраво виражено, кімната стає теплішою. Такий варіант кращий для людей, які прагнуть створити спокійне і розмірене атмосферу інтер’єру чорної спальні.

Чорна спальня

Але слід не забувати про правило:

Чим інтенсивніше комбінований колір, тим сильніше зростає необхідність додати, допоміжний нейтральний колір.

Технології колорування чорного в спальній зоні

Якщо було вирішено комбінувати обробку спальні, існують різні способи здійснення даного задуму. По-перше, темні стіни можливо чергувати, зі стінами іншого кольору, наприклад; чорна-бежева. Або зробити панорамний чорну стіну, навпроти спального ложа, або в його узголів’я.

Якщо стіни в приміщення з невисокими стелями, використовують горизонтальний метод поєднання. Він означає, що половину стіни від статі, обклеюють чорними шпалерами, а вище шпалерами світлих тонів.

Чорна спальня

Вертикальний спосіб при такому методі обклеюванні стін, смуги шпалер чергують, чорно-біле, або чорно-біла. Найбільш популярний спосіб — зебра.

Мінуси спальні в чорних тонах

  1. Сприяють прояву депресивних станів, навивають ТАСК, пригнічують розвиток людини.
  2. У спальні чорних тонів холодно.
  3. Має досить складний дизайн, предмети інтер’єру повинні бути строго продумані. Оскільки найменша помилка призведе до бажання змінити колір кімнати.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *