Догляд за пластиковими вікнами

реклама

Догляд за пластиковими вікнамиПластикові вікна стали популярними і затребуваними завдяки невибагливості, красі, міцності, простоті і зручності при використанні. Вони не потребують додаткового утеплення, звуконепроникності, не потребують фарбування. Однак їх правильна експлуатація теж потребує виконання низки обов’язкових умов.

Якщо ви вперше придбали тут пластикові вікна і встановили їх, то неодмінно видаліть захисну плівку. У ній немає потреби при подальшому використанні вікна. Вона була потрібна для захисту стекол при транспортуванні до місця установки. Зазвичай це робить представник фірми-установника. Він же відповідає за первинну чистку стекол, видалення залишків клею після зняття плівки, очищення рам від бруду, що потрапила при установці. 

Подальший догляд за придбанням вам доведеться вести самостійно. Миття рам і підвіконь категорично забороняється проводити миючими засобами, що містять агресивні абразиви, луги та ацетон. Ацетоносодержащіе кошти не застосовуються і для чищення скла. 

реклама

Для догляду за пластиковими вікнами фірми-виробники винайшли спеціальні миючі засоби. Вони коштують недешево але і використовуються не дуже часто. Якщо в даний момент їх немає під рукою, а вікно потребує очищення, то найкраще підійде звичайна мильна вода. Мити вікна рекомендується не рідше, ніж 3 рази на рік. Пов’язано це не тільки і не стільки з дотриманням гігієнічних вимог і норм, скільки з турботою про тривалість терміну служби вікон. Пріскопленіі на пластику пилу, вона проникає в його поверхню, утворюючи мікроскопічні тріщини, руйнують матеріал, що прискорюють старіння. 

Шумоізоляція, пило-та водонепроникність, герметичність пластикових вікон залежить від якості ущільнювачів інадежності кріплень у фурнітури. 

Для чищення фурнітури використовують ті ж розчини, що при митті всього вікна, а для змащення деталей, що піддаються тертю, підходить звичайне машинне або збройне масло. У крайньому випадку, для використання безпечно добре прокип’ячене рослинне масло. 

Найчастіше в непридатний стан приходять ущільнювачі. Тому за ними потрібно доглядати особливо ретельно. Для цього використовуються спеціальні силіконові масла, які усмоктуючись в поверхню, захищають її від шкідливих воздействий.Неукоснительное дотримання цих нехитрих порад продовжить термін служби ваших нових пластикових вікон на 20%.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *