Захисні пристрої для вікон

Захисні пристрої для віконПитання безпеки і збереження житла, завжди мав першорядне питання у дбайливих господарів. Встановивши захисні пристрої на вікна, ви зможете кратно знизити можливість незаконного проникнення у ваше житло не прошені гостей.

В даний час, з ринком, що розвивається пластикових (ПВХ) вікон, розвиваються і різні замикаючі механізми. Якщо ви встановили пластикові вікна ПВХ своїми руками або за використання послуг фахівців, то вам обов’язково знадобляться і замикаючі механізми до таких вікнам. 

Замикаючі пристрої для вікон, мають кілька різновидів: 

  • Закриваються ручки вікон 
  • Закриваються фальци вікон 
  • Окремі замикаючі пристрої 
  • Співвісні гвинти (для піднімаються вікон) 

В даний час, також є такі різновиди замикаючих пристроїв, які дозволяють робити вікна відкритими (для провітрювання), залишаючи маленьку щілину між стулками. 

Варто розуміти, що навіть найкращі замикаючі пристрою не вбережуть ваші вікна від розбивання викрадачами стекол. У даному випадку ми радимо встановлювати вікна зі спеціальними посиленими і невеликими за розмірами стеклами. Також у таких випадках не варто кидати ключі на підвіконнях, залишати їх у замках замикаються пристроїв, та взагалі залишати поблизу вікон. Якщо ж ви проживаєте в криміногенному районі, то слід подумати про встановлення решіток, такий спосіб окупиться вам з лишком. 

 

Запори для вікон

Велика частина запорів для вікон, пристосована таким чином, що для їх установки своїми руками не потрібно великої кількості знань і навичок. Установка відбувається дуже легко, для цього просто необхідно прикріпити затвор на саморізи до рами вікна і все готово. Для деяких типів затворів, може виникнути необхідність виготовлення у віконній рамі посадкового місця з використанням стамески. 

У крайньому випадку, можна замовити необхідний запор на підприємстві виготовлювачі, вибравши там з великого спектра різних замикаючих пристроїв, найбільш підходяще, для своїх вікон. 

 

Запори для ручок вікон

Даний спосіб замикання вікон з використанням замикаючих ручок найбільш поширений. Простота установки або заміни такої ручки своїми руками, не може не радувати. 

 

Замикаючий важіль з тримачем

Процес кріплення такого роду механізму, також не складе особливих труднощів. Для цього необхідно закріпити зовнішню скобу до нижнього палітурки віконної коробки. Врахуйте, що перед кріпленням складових частин механізму, для початку проведіть їх регулювання і розмітку, а після цього кріпите до вікна. 

 

Посилене замикання віконних рам

Для більш надійного запирання вікон, можна використовувати спеціальний шплінт з різьбовою віссю. Для його установки своїми руками, досить замінити дальній (від шарніра) фіксатор шплінта на спеціальний різьбовий шплінт. Для замикання вікон з використанням даного виробу, необхідно надіти фіксатор на шплінт і відповідним ключем затягнути на ньому замикаючу гайку. 

 

Захисний пристрій з орними стулкою 

Даний тип замикаючого пристрою складається з двох основних секцій (приймальний пристрій і кронштейн з фіксатором). Кріплення їх здійснюється в установленому порядку. Приймальна скоба кріпиться до віконної рами, а кронштейн з фіксатором до вертикального палітурки віконної коробки. Установка відбувається в наступному порядку. Для початку проводиться розмітка і регулювання механізмів. Після цього кріпиться кронштейн з фіксатором до вертикального палітурки коробки і тільки після цього встановлюється скоба.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.