Дренаж і водопровід

реклама

КаналізаціяКаналізація та водопостачання — одне з першочергових завдань, що постають перед власником заміської нерухомості.Сучасний будинок вже неможливо уявити без ванної, туалету, раковин. Надмірна вологість на ділянці призводить до таких несприятливих наслідків, як вогкість у підвальних приміщеннях і загибель рослин на городі. Дренаж допоможе позбавити Ваш ділянку від надмірної вологи. Проведення водопроводу самостійно — складна і трудомістка захід. Помилки і непрофесіоналізм можуть стати причиною неполадок, протікання, засмічень, появи неприємного запаху. Заболочування ділянки, цвіль, мошкара — несприятливі наслідки неякісного дренажу.

Каналізація являє собою комплекс обладнання та інженерних споруд, що забезпечує збір забруднених стічних вод, а також їх знешкодження, очищення і відведення. Комплекс складається з водопостачання, дренажу і сантехнічного устаткування.

Внутрішня каналізація призначена для прийому стічних вод та їх відведення з будинку в зовнішню каналізацію.Включає відвідні труби, сантехнічне обладнання, стояки і випуски з будинків.

Зовнішня каналізація транспортує стічні води. Включає самопливні і напірні трубопроводи, насосні станції і септик (очисні споруди).

Дренаж — спеціальні системи пониження рівня підземних вод за допомогою колодязів, дренажних труб, каналів, дощоприймачів.

реклама

Дренаж може бути поверхневий (зливова каналізація), точковий (лінійний), внутрішній і глибинний (підземний).

Поверхневий дренажа потрібен для захисту фундаменту будівлі, підвальних приміщень і території ділянки від надмірної вологи, він служить для відведення надлишків атмосферних опадів.

Точковий дренаж необхідний для збору локальних джерел води.

Внутрішній дренаж використовують для захисту від вологи санвузлів, душових, ванних, пралень і басейнів.

Підземний дренаж необхідний для відводу грунтових вод від ділянки.

Якісно спроектована єдина система поверхневого і глибинного дренажу дозволяє ефективно вирішити проблему водовідведення.

Власникам заміської нерухомості цілком під силу обладнати свої будинки водопостачанням, не поступливим по комфорту міських зручностей.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *