Гарний дизайн інтер’єру суміщеного санвузла

дизайн інтер'єру суміщеного санвузла

реклама

Нерідко, для того, щоб відвести своє житло від образу типового, замовники готові йти на будь-які хитрощі, але, незважаючи на перепланування та екзотичний декор, як правило маємо все ті ж крихітні ванну і туалет, що не залишають особливого простору ні для фантазії, ні для переміщення.

Найчастіше ця проблема вирішується за допомогою об’єднання ванної кімнати та туалету, що на виході дає вельми просторе приміщення. Що ж робити, якщо санвузол суміщений спочатку, зносити нічого, а його габарити залишають бажати кращого? У такому випадку слід вдатися до винахідливості професіоналів. Продуманий дизайн інтер’єру суміщеного санвузла може вирішити проблему простір і перетворити приміщення утилітарного призначення в затишне приміщення, в якому буде приємно починати свій день.

При оформленні суміщеного санвузла, можна зупиниться на абсолютно будь-якому стилі, будь то помпезна класика, наївне кантрі або технологічний хай-тек. Головне дотримуватися критеріїв мінімалізму і найбільшою комфортності.

Інтер’єр санвузла не можливий без конкретного переліку необхідних предметів сантехніки, найбільш спірним з яких є ванна. Вона займає найбільшу кількість місця, нерідко і всю стіну.В процесі проектування санвузла варто подумати, чи так сильно вона вам необхідна.

Якщо ви прекрасно можете прожити без двогодинної релаксації в піні, то можливо варто зробити вибір на користь душової кабіни. Вони економлять не тільки місце, але також воду і час, що витрачається на водні процедури. Навряд чи ви отримаєте так вже багато задоволення від двогодинного стояння під душем.

Душову кабіну слід встановлювати в протилежному входу кутку. Ви можете вибрати кабіну з прозорими або затемненими стінками, що більш зручно в умовах саме суміщеного санвузла.

реклама

Другим варіантом, який допоможе заощадити місце в процесі проектування дизайну інтер’єру суміщеного санвузла є установка кутовий ванни. У такому випадку ви зможете вберегти дефіцитні квадратні метри, не позбавляючи себе задоволення.

Наступним необхідним атрибутом санвузла є умивальник. Якщо ви з легкістю відмовилися від ванни, то обійтися без умивальника буде трохи складніше. Будьте готові, що в процесі монтажу ви зіткнетеся з необхідністю заміни або переносу комунікацій. Раціонально встановлювати його напроти душової кабіни. Там залишається досить невеликий простір, але, як раз, умивальник впишеться туди чудово.

Встановити умивальник можна на кронштейни, п’єдестал або на спеціальну тумбу, що найбільш раціонально, так як не тільки підтримує умивальник, але і створює додаткове місце для зберігання предметів гігієни та миючих засобів.

Ну і нарешті, унітаз — предмет, без якого не може обійтися будь санвузол. Необхідно встановлювати його таким чином, щоб він не заважав переміщенню, і на ньому зручно можна було розташуватися. Його доречно розташувати біля дальньої стіни в кутку, в цілях економії місця.

Найбільш популярним рішенням в дизайні інтер’єру суміщеного санвузла є використання керамічної плитки на стінах і підлозі. Це практично, довговічно і відкриває широкі простори для творчості. Загальне освітлення може бути досить яскравим, а місцеве повинно бути ярки і його слід розташовувати по обидві сторони дзеркала, щоб особа висвітлювалося рівномірно.

Велике дзеркало може візуально компенсувати скромні габарити приміщення. Не обов’язково захаращувати їм півстіни. Достатнім заходом буде вибір вузького дзеркала на весь зріст.Якщо ж це незручно і не потрібно в силу просторого приміщення, досить буде помістити дзеркало над умивальником. При цьому важливо врахувати зростання членів сім’ї, щоб всім було зручно ним користуватися.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *