Підбираємо освітлення натяжних стель

Підбираємо освітлення натяжних стель

реклама

Якщо ви вирішили встановити натяжні стелі, то вам ще варто подумати і про освітлення, адже звичайні світильники у вигляді люстр просто-напросто не підійдуть. Хоча деякі люди як то примудряються їх встановити. Але ми не рекомендуємо вам мучаться і радимо підібрати, щось підходяще і призначене саме для таких стель.

Наприклад відмінно підійдуть так звані світлодіодні стрічки або світильники, стоять вони дуже дешево і придбати їх можна практично в будь-якому магазині електроніки.

Світлодіодна стрічка представляє собою тонку гнучку плату, на якій розташовані в однаковому друг від друга відстані, маленькі світлодіоди. Стрічки можуть бути різної довжини, тому якщо в кімнаті немає іншого джерела світла, то варто вибирати довші. З установкою проблем ні у кого виникнути не повинно так як внутрішня сторона плати липка, тобто ви клеїти її будете як наклейку на стелю. А ось в якому стилі клеїти вирішувати тільки вам, фантазуйте.

реклама

Світлодіодні світильники є окремі невеликі пристрої, тобто кожне джерело світла має свій корпус. Вони теж підходять для стель, про які в даній статті йдеться. На думку фахівців вони дають більше світла, монтаж простіший і оформляти з їх допомогою стелю простіше.

Ми вважаємо, що вони обидва чудові і до того ж вони мають ряд інших переваг, розглянемо їх:

  • споживають дуже мало електроенергії;
  • довговічні;
  • дають рівномірний і не дратівливий очі світло;
  • коштують дешево.

Да да, ви не повірите, але коштують вони мало не копійки, хоча судячи з кількості достоїнств можна подумати, що вони мають дуже високу вартість. На цьому все, якщо з’являться питання, задавайте їх нам.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *