Розбираємо особливості ванної кімнати в панельному будинку

реклама

ванної кімнати в панельному будинкуВанна кімната в панельному будинку має свої особливості, по-перше, маленька площа, по-друге, як правило, суміщений санвузол. Тому дизайн такого приміщення повинен давати максимум комфорту і зручності, щоб хоч якось згладити всі мінуси.

Дизайнери нашого часу пропонують масу варіантів для вирішення проблем маленьких санвузлів. Виходячи з цього, сміливо можна визначити кілька практичних порад, які придатні для кожного практичного господаря.

Важливо розставити пріоритети з урахуванням ваших бажань і можливостей приміщення.

Все, від вибору матеріалів та сантехніки до розміщення, на перший погляд, незначних аксесуарів, буде направлено на вирішення головної проблеми: візуальне і дійсне розширення площі.

Починаючи ремонт, напевно багато хто вважає, що невелика ванна в панельному будинку не надто вимоглива до матеріалів для оздоблення. Однак прийшовши на пошуки необхідного в магазин будівельних товарів і ознайомившись з усім асортиментом, розуміють, як це важливо.Адже від їх якості та різновиди безпосередньо залежить якість самих ремонтних робіт, та й майбутній комфорт.

 

Підбір матеріалу для стелі

реклама

Можливі варіанти обробки поверхні стелі:

  • Побілка — пережиток минулого, рішення наших прадідів, не варте уваги.
  • Фарбування — непоганий варіант, але досить витратний дуже трудомісткий.
  • Пластикова плитка — легко встановлюваний матеріал. Але ванна в панельному будинку — це приміщення підвищеної вологості, тому існує великий ризик появи цвілі на стиках.
  • Рейковий стеля — довговічний варіант, що відрізняється високою естетичністю.
  • Поліхлорвінілові панелі — легко монтажні і дозволяють легко приховати всілякі недоліки, в тому числі і вентиляцію. Дають можливість встановити точкові світильники — модний і стильний атрибут сучасного санвузла.
  • Навісна стеля — більш досконалий вибір для інтер’єру ванної кімнати з купою достоїнств.

 

Що робити зі стінами і підлогою

Що б не диктували нам сучасні технології, найбільш практичним матеріалом в даному випадку назавжди залишиться кахельна плитка. Хоча це і дороге задоволення, але довгостроково, якісно і стильно. Кахель надає інтер’єру багатий вишуканий вигляд.

Можна використовувати дуже хитрий дизайнерський хід: повісити на стіни великі дзеркала, що візуально збільшить простір.

Природно, що підлога теж повинен бути покритий плиткою, але вже підлогової. Зараз дуже модно розташовувати на підлозі дерев’яну обрешітку з натурального дерева, переважно модрини. Це не тільки красиво, але і корисно, якщо стать не опалюється.

 

Встановлюємо сантехніку

Дизайн ванних кімнат в панельних будинках припускає використання багатофункціональної, але в теж час компактної сантехніки. Приміром, набагато раціональніше буде віддати перевагу душовій кабіні замість ванною. Розумно використовувати елегантні настінні полички і шафки.Практичні й кмітливі господарі розташовують пральну машинку під раковиною, звільняючи додаткове місце.

Загалом, якщо правильно організувати простір і творчо підійти до оформлення, навіть маленька ванна кімната перетвориться на багатофункціональний і неповторне приміщення.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *