Як правильно вибрати плитковий клей? Поради

Як правильно вибрати плитковий клей? Поради

реклама

Сьогодні на будівельному ринку з великого вибору дуже складно підібрати хороший плитковий клей, хоча хто скаже, що можна попросити допомоги продавців, але вони на жаль врядли порадять вам гарне, адже їм головне продати те, що не користується великим попитом.

Ще років 20 тому ми клеїли плитки за допомогою розчину, приготованого з цементу і піску, а сьогодні вже це толі немодно толі цемент занадто низької якості, що приклеєна плитка відвалюється вже через рік.

У даній статті ми вам хочемо дати кілька порад, які допоможуть вам самостійно підібрати плитковий клей. До речі, ось у Юніса є суміш — пів горизонт універсальний , який і стоїть досить таки дешево і до того ж продається мало не в кожному будівельному магазині. Якщо ви з якихось причин не хочете її купувати, то читайте нижче наші поради.

реклама

Отже, перш ніж купити визначитеся для якої плитки вам потрібен клей, для настінного або підлогової. Для настінного підійде практично будь-який клей, який для цього призначений, а ось для підлоги клей потрібно вибирати з особливою обережністю.

Для підлоги відмінно підійде клей класу С2, зазвичай така цементна суміш має високу міцність і навіть при постійному попаданні води не втрачає своїх властивостей.

У разі якщо плитку потрібно приклеїти в гаражі, в яку ви постійно заїжджаєте на машині, то варто придивитися спеціалізованим клеїв, які стоять звичайно дорого, але зате вони дуже хороші. Швидше плитка зламається в ході експлуатації, а з клеєм нічого не трапитися.

На цьому все, не економте гроші і краще відразу купуйте хороший і якісний клей.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *