Як відремонтувати зламану двері

реклама

відремонтувати зламану дверіЯк не сумно це визнати, але таке трапляється: двері іноді доводиться пережити над собою насильство. Сліди подібної події зазвичай сильно кидаються в очі не тільки господарям цих дверей, але іншим. Їх можна спробувати приховати досить простим і, напевно, найбільш оптимальним способом — закласти проблемні зони шпаклювальною масою. Навіть якщо злочинці зламували лише замок, самі двері також серйозно пошкоджується. Для того щоб провести ремонт двері в цій ситуації не обов’язково терміново кликати столяра. Можна спробувати виправити ситуацію своїми руками.

реклама

Для початку достатньо зашпаклювати даний отвір — і поверхня стане рівною. 

Якщо ви бажаєте виконати більш серйозну операцію і врізати дверний замок, то для цього знадобляться такі предмети: долото, поліетиленова плівка, дриль і шліфувальний брусок. Всі досить-таки просто: в порожній простір вставляється старий замок (у разі його втрати достатньо буде гладкого бруса дерева). Для того, щоб надалі все це можна було вийняти, «начинку» треба ізолювати від оброблюваної поверхні спеціальним поліетиленовим пакетом або плівкою. Після висихання шпаклівки плівка виймається, а всі «нутрощі» видаляються. 

Перегородка , яка утворилася з шпаклювальною маси така міцна, що вже ніяк не зламається. Тепер варто перевірити отвори для ручки і замку, після чого приступити до шліфування обробленої зони. Після таких процедур можна сміливо заново фарбувати двері. У наш час шпаклівка відновить зовнішній вигляд дверей не гірше, ніж це б зробила закладення деревом. Висохлий відремонтовану ділянку при бажанні можна покрити лаком або оббити — двері буде виглядати як новенька. Тепер можна з задоволенням сказати, що немає нічого приємнішого, ніж ремонт власного житла.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *