Заміна скла своїми руками

реклама

Заміна склаЯкщо у Вас раптом розбилося вікно, то не засмучуйтеся, адже Ви можете легко зробити заміну скла своїми руками не вдаючись до чиєїсь допомоги і без будь-яких великих зусиль і витрат. Наведена нижче інструкція допоможе Вам здійснити заміну розбитого скла швидко і ефективно.

Хоча процедура заміни скла не така вже й складна робота, але вона все ж вимагає уваги певних навичок. Дану інструкцію можна застосовувати для ремонту вікон майже будь-яких розмірів. Однак, якщо скло дуже великого розмірів, то перед тим як приступити до видалення залишків розбитого скла раму потрібно зняти і покласти на рівну поверхню. 

Отже, перший крок це видалення розбитого скла. Будьте гранично обережні, пам’ятайте, що осколки скла дуже небезпечні. Одягніть захисні рукавички при витяганні залишків скла з рами. Якщо віконне скло повністю розбите, то видалити залишки скла буде досить легко. Якщо ж скло тріснуте, то Вам доведеться видаляти шпаклівку щоб витягти скло безпечно.

реклама

Далі потрібно видалити всю стару шпаклівку з віконної рами. Для цього ви можете використовувати долото, шпатель або звичайний ніж.

Після того як вся стара шпаклівка видалена, потрібно усунути всі шорсткі поверхні на рами, куди буде вставлено нове скло. Потім за допомогою пензлика нанесіть шар лляної олії на дерев’яну поверхню рами і дайте їй вбратися. Завдяки льняному маслу шпаклівка не буде такої, висихати і протримається набагато довше.

Наступний крок у процесі заміни скла у вікні — це нанесення тонкого шару шпаклівки на вставку рами.Цей шар буде служити «подушкою» для нового скла, який буде встановлений. Також даний шар шпаклівки буде запобігати проникненню повітря через краї стекол.

Скло повинно бути саме того розміру який потрібен, якщо це не так то Вам слід підігнати скло до потрібного розміру за допомогою склоріза. Обережно вставте скло в раму і злегка притисніть. Далі потрібно закріпити скло на його місці скориставшись шпателем. Нанесіть тонкий шар замазки на місця зіткнення скло і рами. Дочекайтеся поки замазка висохне, а потім видаліть виступаючі надлишки за допомогою ножа або стамески. От і все, як Ви бачите, зробити заміну скла у вікні своїми руками не становить великої праці, потрібно просто приділити на це свій час і проявити трохи кмітливості, і скляне вікно знову радує Вас і Ваших рідних.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *