Чому пластикові вікна краще дерев’яних?

реклама

пластикові вікнаДосі багато хто не може для себе вирішити, які ж вікна краще — дерев’яні або з ПВХ? Здавалося б, дерев’яні — перевірені століттями служили нам впродовж багатьох років безвідмовної роботою. Вони екологічно чисті і створюють певний затишок в домі. А ПВХ вікна з’явилися зовсім недавно, вони фонять і пахнуть. Але чи правда це?

Дерев’яні вікна, звичайно, служать довго. Вони красиві і міцні, і виготовлені з природного матеріалу, але, при всьому цьому, такі конструкції вимагаю до себе постійної уваги. Їх необхідно регулярно підфарбовувати, оберігати від розсихання, або навпаки, обробляти від вогкості і запліснявілі. 

реклама

Що стосується вікон із ПВХ, то тут можна простежити абсолютно протилежну картину. У першу чергу, треба відзначити, що їм не потрібен ретельний догляд. Їх не потрібно фарбувати, турбуватися про те, що після зими вікно прогниє, або покриється грибком. Ну а якщо проводити порівняння з дерев’яними вікнами — вікна ПВХ можуть похвалитися не просто своїм багаторічним терміном служби, а швидше навіть віковим. Адже дерево, при хорошому догляді може прослужити близько двадцяти років, а металопластикова конструкція може простояти без деформації не одну сотню років. 

Якщо спиратися на точку зору фахівців з виготовлення металопластикових вікон в Харкові , компанію «ОкнаПарк», яка має більш ніж десятирічний досвід роботи в цій сфері діяльності, то можна сказати, що за весь час їхньої практики, вікна та балконні конструкції з ПВХ практично ні у кого не виходили з ладу. А це є основним показником міцності і довговічності цих виробів. Якість основних механізмів фурнітури вікон пвх — основа довговічності їх експлуатації. Те ж саме стосується і ущільнювачів, від яких залежить велика частина термогерметічності всієї конструкції. Чим якісніше будуть виконані ці основні елементи в комплексі з добротним профілем вікна, тим довговічніше вся ця конструкція прослужить вам у подальший час. 

Таки чином, відповідаючи на найголовніше питання — чому пластикові вікна краще дерев’яних? Можна однозначно сказати — тому, що вони у багато разів практичніше і довговічніше. А завдяки тому, що вони не піддаються дії навколишніх середовищ — такі вікна не викликають ніяких алергічних реакцій.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *