Листове флоат скло

реклама

Листове флоат склоСкло являє собою застиглу рідину. Для його отримання розплавляють суміш певних компонентів. Застигаючи вони утворюють скло. 

реклама

Листове, поліроване (флоат) скло — високоякісне прозоре скло з плоскопараллельнимі поверхнями. Застосовується для скління вікон , дверей, інтер’єрних перегородок, зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель, вітрин і т.д. 

Таке поширене застосування флоат-скло отримало завдяки своїй оптичної прозорості а також ідеально плоским і паралельним поверхнях. Це досягається в результаті проходження скла через ванну з оловом, в якій воно як би полірується і тому стає абсолютно рівним. За допомогою цього методу можливо виробництво скла з відсутністю механічних та оптичних дефектів, а також зі стабільною товщиною (від 2 мм до 25мм). 

Також флоат-скло можна додатково зміцнити за допомогою спеціальної захисної плівки, це значно підвищить міцність скла. Ця плівка може бути як повністю прозорою, так і пофарбованої (в цьому випадку вона буде додатково захищати скло від занадто яскравого сонячного світла). Крім нанесення на скло непрозорої плівки, можна домогтися непрозорості завдяки склу, тонированному в масі. Його називають поглинальним, воно поглинає більше сонячної та теплової енергії, ніж звичайне прозоре скло і не потребує нанесенні полімерної плівки. Найпоширенішими є такі кольори, як бронзовий і графіт (сірий).

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *