Монтаж даху будинку. Використання профнастилу

Монтаж даху будинку. Використання профнастилу

реклама

В останні роки все частіше при будівництві будинку використовують такий високоякісний будівельний матеріал, як профнастил.

З його допомогою легко поставити гарний паркан, обшити стіни будинку або створити внутрішні перегородки.

Але також добре профільований лист підходить в якості покрівельного матеріалу.

При використанні його в якості покрівельного матеріалу, будинок не тільки виходить красивим і стильним, але і надійним, точніше надійним його дах.

Переваги профнастилу

реклама

Для виробництва профнастилу використовують технологію холодного прокату і на тонкий сталевий лист наносять захисне покриття. Після цього оцинкований матеріал покривають полімерною плівкою.

  • Завдяки цьому профнастил можна пофарбувати і тому він має багатою колірною гамою;
  • Незважаючи на легку вагу профнастил має особливу міцність і жорсткість. Це дозволяє спростити роботи при монтажі, так як не потрібно спеціальної техніки;
  • Довжина листа може бути від одного до дванадцяти метрів. З ним зручно працювати і до того ж профнастил покриє дах будь-якої конфігурації. При цьому практично не залишається відходів.

Кріплення листа легко зробити за допомогою звичайних саморізів і болтів. Причому він добре кріпиться як до дерева, так і металу.

Етапи монтажу

Є деякі конструктивні особливості, які доведеться врахувати при монтажі даху.

  • При заміні покрівлі в старому будинку обрешітку можна не міняти, так як профнастил відрізняється легкою вагою. Але треба звернути увагу на висоту гофри. Найбільш часто використовують марку С20. Висота профілю в 20 см зажадає 15-процентного кута нахилу і суцільний обрешітки. При С44 крок обрешітки становитиме 40 см;
  • При куті нахилу менше п’ятнадцяти градусів перекриття суміжних листів складе близько 20 см. Кут в 15-25 градусів зажадає 15 см, а 30 градусів — 10-15 сантиметрів нахлеста. Але треба врахувати, що якщо він менше дванадцяти, то буде потрібно спеціальний силіконовий герметик;
  • Для кріплення краще використовувати спеціальні покрівельні саморізи з хорошою прокладкою з неопрена. До того ж вони мають різне забарвлення і буде нескладно підібрати потрібний відтінок.

Робота по монтажу займе мінімум часу і її можна зробити своїми власними силами. Термін експлуатації профнастилу доходить до п’ятдесяти років. Він прекрасно захистить дах від всіх несприятливих впливів.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *