На якому етапі ремонту варто встановлювати вікна?

реклама

На якому етапі ремонту квартири варто встановлювати вікнаКожен з нас періодично задається питанням: «З чого ж починати ремонт?». Підвісні стелі нам вже набридли, шпалери застаріли, добре б і лінолеум поміняти на ламінат. Думаючи в цьому напрямку, ми починаємо наполегливо ходити по будівельних ринків і супермаркетам. При цьому ми довго і ретельно вибираємо необхідні для перетворення наших квартир оздоблювальні матеріали.

Насправді ж, вирішивши почати ремонт квартири з її внутрішньої обробки, ми, тим самим, здійснюємо поширену і дорогу помилку, в результаті якої нам іноді доводиться проводити повторно косметичний ремонт. 

Часто буває, що ремонт вже закінчено і в приміщеннях красуються нові стелі і меблі, і тільки тоді ми згадуємо, що необхідно ще замінити старі дерев’яні вікна на нові пластикові та засклити лоджію. Виробники сучасних вікон із ПВХ намагаються заздалегідь попередити господарів квартир, щоб ті не допускали подібної помилки.

реклама

Монтаж нових пластикових вікон повинен проводитися до загального ремонту вашої квартири, щоб уникнути повторного косметичного ремонту. Так само не варто склити лоджії і балкони вже після установки нових вікон. Це може спричинити за собою значні витрати на переустановлення або замовлення вікон іншого типу через виниклу необхідності перепланування віконної конструкції. 

Термін експлуатації сучасних пластикових вікон складає більше 40 років. А скільки разів за цей період ви будете міняти інтер’єр або проводити загальний ремонт квартири? Правильно — неодноразово. Вікна ж, не втрачаючи своїх теплоізоляційних і шумозахисних властивостей, прослужать вам багато-багато років. Так що, не варто економити на установці нових якісних вікон. Вже краще трохи почекати з ремонтом, ніж на швидку руку встановлювати у себе неякісні дешеві вікна. До того, як будете проводити скління балкона , визначитеся: чи хочете ви замовити «холодне» скління з використанням алюмінієвого профілю або вам потрібно «тепле» — з використанням профілю ПВХ, чи потрібні вам протимоскітні сітки на вікна, спеціальна система вентиляції для вікон, яка усуватиме вогкість і сприяти гарному повітрообміну в приміщеннях. 

І ще один важливий момент — перед тим, як замовляти і робити монтаж вікон, визначте, який у них буде дизайн. За допомогою скління дверей на балкон і лоджію ви можете візуально збільшити простір. Цьому так само сприяє білий колір встановлених вікон. Вікна ж «під дерево» допоможуть органічно вписатися в архітектурний стиль «сталінського» старого будинку. 

Ще однією причиною, по якій слід заздалегідь подбати про заміну старих дерев’яних вікон, є те, що цим ви уникнете зайвого забруднення щойно відремонтованій квартири, а також необхідності перестановки важких меблів (що неминуче при установці вікон). Одним з найбрудніших етапів робіт є демонтаж старих вікон — завжди після нього залишаються шматки дерева і штукатурки. Саме тому монтажники просять вас підготувати простір біля вікон: прибрати килими, зняти штори і карнизи, відсунути меблі, закрити папером або клейонкою підлогу. Особливо треба берегти апаратуру, тому що при демонтажі старих вікон у великій кількості з’являється дрібна вапняна пил, здатний зіпсувати ваші прилади. Краще заздалегідь, докладно і спокійно підготуватися до установки в квартирі нових вікон. 

Окремо треба зупинитися на установці укосів з пластику (монтажний шов між віконним блоком і стіною). Укоси необхідно встановлювати вже після вирівнювання стін, тому що при проведенні оздоблювальних робіт укоси в будь-якому випадку будуть стикатися зі стіною. Завдяки цьому нюансу, ви уникнете пошкодження пластикових укосів від появи дрібних подряпин і від зіткнення з частинками шпаклівки.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *