Основні критерії вибору вікон

реклама

критерії вибору віконВирішуючи зробити ремонт у своїй квартирі або побудувати будинок — приходить час вирішувати питання, які вікна вибрати. Стіни будинку, дах, підлога створюють своєрідну оболонку, що володіє певними тепло-і звукоізоляційні та захисними властивостями. Віконні отвори — це отвори в оболонці дому та вікна, які заповнять ці прорізи, повинні відповідати наступному обов’язковому набору вимог: бути надійними, теплими, захищати від несанкціонованого проникнення, холоду і спеки, а також радувати своїми естетичними властивостями.

Купуючи вікна ви платите не за шматок пластикового профілю певної торгової марки, а за вікно, яке має виконувати покладені на нього функції по тепло -, звукоізоляції і пр. 
Отже, розглянемо кожне властивість вікна окремо і на що слід звертати увагу при виборі вікна.

 

Надійність вікна

У назві «металопластикові» вікна слово «метал» займає таке ж місце, як і «пластикові» і це не дарма. Адже надійність віконної конструкції залежить від пластикового профілю, з якого вона виготовлена, а також від металевого посилення (армування), яке знаходиться всередині пластикового профілю. Краще, якщо всередині профілю рами буде металеве посилення типу «квадрат» з товщиною металу не менше 1,3-1,4 мм. 

Важлива також товщина зовнішніх стінок профілю, наприклад профілю класу А мають товщину зовнішніх стінок 3 мм, що збільшує надійність вікна. 

 

Теплоізоляція вікна 

реклама

Вікна повинні зберігати тепло, як стіна. Ідеально, коли коефіцієнт теплопровідності вікна відповідає коефіцієнту теплопровідності стін будинку. Поліпшені теплоізоляційні властивості вікон забезпечуються завдяки теплій профільній системі (із збільшеною кількістю камер усередині профілю) та застосування енергозберігаючих склопакетів. 

 

Захист, безпека та звукоізоляція 

Дані характеристики залежать більшою мірою від застосовуваної фурнітури. У вікнах фурнітурою називають не тільки ручку, а й сам запірний механізм, який приводиться в рух поворотом ручки. Саме від якості фурнітури залежить притиск стулки до рами і відповідно захист від проникнення протягу і звуку. Додаткова звукоізоляція досягається шляхом збільшення стекол в склопакеті або застосування більш товстого скла. Також слід звернути увагу на антівзломние типи фурнітури, адже саме така фурнітура здатна захистити Ваш будинок від злодія і хулігана. 

 

Естетика вікна 

Вікна здатні підкреслити вибраний стиль будинку або квартири. Наприклад, можна замовити вікна з профілю «під дерево» . Такі вікна зовні неможливо відрізнити від дерев’яних вікон, і при цьому гарантується максимальна довговічність поверхні профілю. Великий вибір ручок та декорів на петлі, інкрустація міжскляними шпроссів — ось неповний перелік можливостей для декорування Ваших вікон. 

 

Функціональні можливості вікна 

В основному вікна виготовляються індивідуально для кожного замовника, тому слід дуже уважно підійти в питання моделі вікна, заздалегідь визначитися, скільки буде у вікні стулок і де вони будуть розташовані, та ін Наприклад, існують двері не тільки орні, але й теплі розсувні , що дуже зручно при виході на балкон або на терасу. 

Вибираючи вікна, пам’ятайте, що від них залежить тепло і затишок Вашого будинку. Протягом всього терміну експлуатації вікна повинні виконувати «на відмінно» »свої основні функції: бути теплими і надійними.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *