Переваги та недоліки пластикових вікон

реклама

Переваги та недоліки пластикових віконДавайте спочатку поговоримо про плюси. Плюсів пластикові вікна мають набагато більше ніж мінусів. Найважливішою якістю пластикових вікон є їх високі ізоляційні властивості , більшість людей вибирає пластикові вікна саме тому. Якщо висловитися по народному — пластикові вікна добре зберігають тепло. А це має велике значення , так як в звичайному будинку 17-20 % тепла йде через вікна. Тому встановивши пластикові вікна , ви заощадите в опалювальний період на газі або електроенергії. Завдяки високій герметичності пластикового вікна в Вашому домі буде набагато комфортніше і тепліше.

 

Переваги пластикових вікон

Висока герметичність вікна не тільки збереже купюри у Вашому гаманці, а й буде на руку домогосподарці . Адже герметичне вікно пропускає менше пилу в будинок через відсутність щілин у рамах.

Також важливим є факт відмінною шумоізоляції пластикових вікон , вони зроблять у Вашому будинку тишу і спокій , і більше ніколи не турбуватиме Вас гучна вулиця .

При всьому цьому металопластикові вікна екологічно безпечні і пожежобезпечні. Пластик , який використовується при виготовленні профілю відповідає всім екологічним нормам, тому не представляє для людини ніякої небезпеки. Це підтверджують гігієнічні висновки та сертифікати відповідності України та Європи. Також ПВХ, який використовується при виготовленні профілю для вікон не підтримує горіння.

Відзначимо ще одне велике приемущество металопластикових вікон , яке полягає в їх стійкості до всіх атмосферних явищ. Пластикові вікна не розсихаються і не тріскаються на сонці , а також не бояться ні дощів ні морозів.

реклама

Дизайнерам пластикові вікна також припадають до смаку, так як їх можна заламинировать в будь-який колір, і додати їм будь-яку форму.

Термін служби пластикових вікон досягає 50 років, впродовж цього терміну їх не потрібно фарбувати і мити їх дуже просто .

 

Недоліки пластикових вікон

У пластикових вікон на жаль існує цілий ряд недоліків.

Головний недолік пластикових вікон полягає в їх перевазі — високої герметичності. Але цей « недолік» проявляється тільки в тих людей у кого порушена система вентиляції в будинку. Раніше при будівництві будинків передбачалося що повітря в квартиру буде заходити через вікна ( навіть закриті ) , доказом цього можемо побачити те , що в квартирі є система витяжок , але систем припливу повітря немає. Тоесть система вентиляції працює так , що повітря заходить через вікна та двері , а виходить через витяжку . Потім люди міняють вікна в цих квартирах з дерев’яних на пластикові у яких висока герметичність , повітрообміну ні — це призводить до скупченні вологи у квартирі , що в свою чергу до випадання конденсату на склопакеті і стінах . Тому в таких квартирах після заміни вікон потрібно провітрювати приміщення не рідше 3-4 разів на день. Другий недолік полягає в тому , що при пошкодженнях пластику його може відновити спеціально навчена людина і тільки спецзасобами. Ця процедура дорога і іноді при великих пошкодженнях дешевше замінити вікно або змиритися з подряпинами.

Третім недоліком металопластикових вікон є великий коефіцієнт розширення профілю , тоесть у спеку і холод габаритні розміри вікна різні. Це призводить до тріщин на укосах .

Крім цього , пластикові вікна електростатичні і тому притягують пил.

Тепер Ви знаєте правду про пластикових вікнах і як бачите переваг у них набагато більше, і вони вагомішим. Тому замовляючи у нас пластикові вікна будьте впевнені — ми все зробимо для того, щоб задоволення від нових вікон з лишком покрила всі ці дрібні недоліки пластикових вікон.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *