Утеплення дверей своїми руками

реклама

Утеплення дверей Утеплюючи стіни в приміщенні, ми часто забуваємо про те, що існують місця, через які йде велика кількість тепла. Наприклад, це вхідні двері . А тому, щоб у приміщенні було по-справжньому тепло, їх треба утеплити або уставити подвійні двері. Для утеплення та звукоізоляції двері оббивають ватином, поролоном, синтепоном, повстей, мішковиною або іншими матеріалами, а зверху захищають дермантином, клейонкою або щільною тканиною.

реклама

Перед цією процедурою двері потрібно зняти з петель, відкрутити ручку і покласти горизонтально рівномірно укладаючи утеплювач, потім — дермантин. Дермантин потрібно нарізати з припусками по 10-15 см. з усіх боків. Прибивають утеплювальні матеріали декоративними гвоздиками з широкими капелюшками по периметру всього полотна на відстані 8-10см. Можна прибивати цвяхи і в певній послідовності, формуючи на полотні візерунок. 

Утеплювач не повинен виступати за межі дверного полотна, що б у разі не зачіпав підлоги, стіни, стелі . Для кращої теплоізоляції можна по краях прибити 3 валика з скрученого в кілька разів дермантину. Це допоможе закрити зазори між дверною коробкою і самими дверима.

Можна зробити також і знімний утеплювач. Для цього з красивою тканини шиють ватний килимок або ковдру з петлями, як на шторах. Розміри повинні бути такі, щоб килимок прикривав всі щілини дверей, тобто був трохи більше за розміри дверного полотна. На його верхній частині, прово і лівого боку дверної коробки прибивають на одному рівні кілька гачків і на них навісити килимок. Правда, такий утеплювач можна використовувати тільки всередині приміщення. Зручні також і готові гумові утеплювачі на клейовій основі, які закріплюються по периметру дверного полотна або на дверній коробці.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *