Утеплення вікон

реклама

Утеплення вікон — міра дозволяє запобігти втратам тепла у Вашій оселі, що в свою чергу дозволяє скоротити витрати на обігрів приміщення. Стандартні заходи щодо теплоізоляції віконних конструкцій окупаються лише за кілька місяців, такі підрахунки надають фахівці. І свою допомогу в такому питанні, як утеплення пластикових вікон готова надати бригада «Капремонт», яка візьме на себе організацію і виконання цієї процедури.

утепление окон

Запорукою успіху будь-якої кампанії є розуміння всіх нюансів і тонкощів, пов’язаних з її виконанням. У нас є необхідний досвід і хороша практична база для досягнення якісного результату. І в такому питанні як утеплення вікон слід розуміти, що не тільки шибки мають високу теплопровідність. Існують і інші шляхи потрапляння холодного потоку повітря в опалювальне приміщення. 

реклама

Містки холоду, представлені точками дотику вікна та зовнішньої стіни, стиками панельних з’єднань будови, здатні значно знизити загальний Теплоресурс. І утеплення пластикових вікон і дерев’яних конструкцій в значній мірі дозволяє скоротити такий показник. Але не варто забувати і про інші причини тепловтрат з вікна, наприклад про укосах. 

Відкоси — конструктивні особливості дерев’яних та пластикових віконних конструкцій, які при неналежному утепленні стають значущим джерелом холоду для приміщення. При настанні холодів вони перетворюються на точки роси, адже саме на них наявна в приміщенні волога осідає у вигляді конденсату, який і стає причиною появи цвілі. Утеплення укосів вікон — процедура, що дозволяє усунути контакт повітря з приміщення з навколишнім зовнішнім середовищем, а значить запобігти утворення грибка та охолодження приміщення. 

Технологія утеплення укосів повинна бути чітко налагоджена, тому що зовнішній вигляд цих елементів позначається на існуючому інтер’єрі. Тому за відсутності досвіду в ремонтних роботах краще замовити цю послугу у професіоналів, що дозволить зберегти свої нерви, час. Робота фахівців може виявитися не тільки якісніше, але і дешевше власноруч виконаних процедур пов’язаних з утепленням вікон, так як вона спочатку буде виконана на належному рівні і не буде потрібно доопрацювань і переробок, а значить і додаткових витрат. 

Найбільш поширені матеріали для утеплення укосів — сендвіч панелі і гіпсокартон. Дані технології конструктивно однакові, відрізняються вони між собою тільки елементами фінішної обробки. Як альтернатива може використовуватися ще штукатурний метод утеплення, але через високі трудовитрат і невисокого ступеня захисту від тепловтрат він програє сендвіч панелям і гипсокартоновиє конструкціям. 

Наші фахівці проводять утеплення вікон пінопластом, мінеральною ватою, спіненим пінополіетиленом та іншими допоміжними матеріалами. Якісна герметизація і теплоізоляція вікон і відкосів — запорука затишку та комфорту в приміщенні, які виявляться найкращою нагородою за праці.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *