Виробництво металочерепиці. Етапи

Виробництво металочерепиці. Етапи

реклама

Процес виготовлення металочерепиці дуже складний і це можна зрозуміти не тільки по тому, що даний будівельний матеріал коштує так дорого, але і по тому, що він виглядає дуже красиво і ідеально.

Для отримання даного будівельного матеріалу, виробники в своєму арсеналі мають величезну кількість різних обладнань, серед яких є гідравлічна станція і системи рівномірної фарбування.

Давайте розглянемо поетапно весь процес ізготавліванія металочерепиці.

Перший етап. На даному етапі завод виробник приймає металеві листи величезних розмірів, які в подальшому ріжуть на невеликі листи за допомогою спеціального обладнання. Розміри листів можуть бути різні, в основному розмір листів залежить від того для яких цілей їх будуть використовувати. Металочерепиця, яка буде призначена для даху будинків, буде має досить таки пристойні розміри, а та яка на паркани отримає невеликі розміри.

реклама

Другий етап. На цьому етапі за допомогою гідравлічної станції на аркушах роблять як би смужки, думаю багато хто зрозумів про що йде мова.

Третій етап. Проводиться очищення і грунтовка листів, далі листи йдуть в спеціальне вентильованому приміщенні, де вони сушаться і чекаю переходу до наступної стадії ізготавліванія.

Четвертий етап. Чисті висушені листи йдуть в цех, де на їх поверхні наноситься спеціальне полімерне покриття і спеціальна фарба.

П’ятий етап. На п’ятому етапі, після того як фарба висохне починають покривати майбутню металочерепицю захисним лаком, які буде її захищати від вологи і різних атмосферних опадів.

На цьому все, процес ізготавліванія завершено. Готовий будівельний матеріал надходить до магазинів, де ми його можемо придбати.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *