Як вибрати вікна на дах

реклама

Як вибрати вікна на дахПокрівельні вікна можна монтувати в кожному даху, нахил якої більше, ніж 15 см. Монтаж вікон даху не ускладнений і можна провести його самостійно, користуючись інструкцією додається до вікна. Зазвичай в гарнітурі знаходяться монтажні кутники, гвинти і клини для правильного налаштування. Окремо потрібно докуповувати спеціальний комір (підбирається до виду покрівельного покриття: хвилеподібний до плоского, а плоский напр. До хвилеподібного).

 

Рами для мансардних вікон

Більшість покрівельних вікон робиться його з клеєної шаруватої соснової деревини. На ринку є ті ж вікна з профілів ПВХ для будівництва. З боку зовнішньої рами вікна покриваються листом (з алюмінію, міді, титану, цинку). Якщо такого покриття немає, дерев’яні вікна через кілька років потрібно почистити і пофарбувати; вікна з пластику ж не вимагають якого-небудь технічного обслуговування, крім миття. Стійкість і витривалість обох видів вікон подібна. 

реклама

 

Шибки

Покрівельні вікна мають віконні об’єднані скла; зовнішня сторона зазвичай з гартованого скла, з більшої стійкості до ударів. Шибки можуть ламінувати плівкою, яка береже від розбитого скла, і має дзеркальну, поглинаючу або рефлексну поверхню. 

 

Форми і розміри вікон

Типові покрівельні вікна це прямокутники з розміром від 55 х 78 см до 114 х 140 см. Можна також купити (за замовленням) вікна з оригінальною формою (напр. дугове), а також у довільного розміру. Покрівельні вікна можуть бути встановлені окремо або в комбінації в комплекті: одне над другим або зіткнутися боками. Як правило, кілька зведених вікон виглядає ефектніше, ніж одне велике.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *