Як замовити москітні сітки на вже встановлені вікна?

реклама

Дуже часто буває так, що встановили металопластикові вікна а москітні сітки забули, або вирішили що без них можна обійтися. Але прийшло літо і у відкриті вікна полетіли комарі, які не дають спати, і мухи, які абсолютно не потрібні у вашій квартирі. Проблема полягає в тому, що віконні компанії дуже неохоче беруться за роботу з встановлення москітних сіток, це пов’язано з тим, що для виробництва сіток необхідно зробити вимір, а значить виїзд на об’єкт, потім ще раз приїхати і встановити ваші москітні сітки. Але замовлення на сітки маленькі за сумою, і їм ця робота не рентабельна.

Виникає питання як самому в цьому розібратися щоб все таки не годувати комарів? Ось про це і буде ця стаття, яка розповість вам які бувають види москітних сіток, і як своїми руками зробити завмер і встановити москітні сітки.

Види москітних сіток

На сьогоднішній день найбільшу популярність придбали два види москітних сіток:

  • Сітки типу Anvis (вбудовані);
  • Накладні сітки.

Ці сітки мають різну крайку профілю і встановлюються по різному. Сітки типу Anvis встановлюються в отвір вікна, а накладні сітки встановлюються із зовнішньої сторони вікна в спеціальні скоби.

Завмер і установка москітних сіток типу Anvis

Почнемо з виміру. Для того щоб замовити москітну сітку типу Anvis або накладного типу необхідно поміряти світловий отвір у вікні. Як це зробити показано на малюнку. Необхідно у відкритому вікні поміряти ширину світлового прорізу і висоту світлового прорізу, від крайніх точок відкритого вікна. Міряємо від профілю до профілю по середині вікна (тут найвужче місце вікна), або від гумки до гумки.

Замір можна зробити звичайною рулеткою. Точність повинна відповідати міліметру. Якщо є сумніви тоді краще взяти за меншим розміром.

реклама

Маючи на руках заміри світлового прорізу можна сміливо йти до виробників або до продавців москітних сіток. Згідно світловому прорізу, вони самі можуть вирахувати який розмір сітки потрібно віддавати в роботу. І не важливо буде це сітка типу Anvis або накладна сітка.

Сітка Anvis замовляється саме по світловому прорізу. А для обчислення розміру накладної сітки до світлового прорізу додається по три сантиметри з кожного боку: зверху, знизу, справа і зліва. Вона просто перекриває світловий отвір вікна із зовнішнього боку. Наприклад, для накладної сітки, якщо отвір вікна був 730х1300мм, тоді сама москітна сітка буде 790х1360мм.

Нижче фото як правильно поміряти москітну сітку, в даному випадку розмір отвору дорівнює 730 мм.

Установка москітної сітки

Найбільш просто встановлюється сітка типу Anvis. Тому Budportal.com.ua рекомендує замовляти москітні сітки саме типу Anvis, їх монтаж простіше і не вимагає висовуватися з вікна, щоб закріпити монтажні вушка, як у випадку з накладними сітками. Тому ми будемо розглядати установку москітної сітки тільки типу Anvis.

Монтаж цієї сітки полягає в тому, що на алюмінієвий профіль кріпляться спеціальні засувки. Кріпляться вони за допомогою шуруповерта і спеціальних саморізів, які йдуть в комплекті з сіткою. На одну сітку йде чотири засувки, які кріпляться по середині профілю: зверху, знизу, зліва, справа.

Потім сітка встановлюється в отвір вікна, і засувки загортаються за профіль, як показано на малюнку.

При необхідності сітку можна легко зняти, щоб почистити, а потім встановити назад.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *