Як зробити підлогу з спилов?

підлога з спилу

реклама

Підлога з спилов зроблений з натуральних матеріалів, які не мають ніяких негативних наслідків для здоров’я. У зв’язку з тим, що він виготовлений з природних ресурсів, це може бути дуже дешево. Всупереч думці скептиків, така підлога є міцнішим, ніж очікувалося. Винятковий естетичний вигляд і приємний на дотик. Легко робиться без необхідності наймати фахівця.

Недоліки:

На жаль, це тип підлогового покриття вимагає досить багато деревини хорошої якості, тому рекомендується покривати тільки невеликі ділянки (для захисту лісів). Вимагають частого технічного обслуговування (раз в 2 роки).

підлога з спилу

Етапи будівництва

Перед тим, як приступити до створення такого статі, дуже важливо почитати інформацію про природних будинках, підлоги в яких можуть бути не тільки недорогими і здоровими, а й які дуже ефективні, тому що вони утворюють теплову масу і грають роль накопичувача тепла від сонячного світла або будь-якого іншого джерела енергії.

Матеріали

Шматки колод близько 10-12 см завтовшки (діаметр може відрізнятися).

реклама

Тирса, вапняк, глина, лляне масло, бджолиний віск, вода, сало.

Примітка: важливо, що б спили були дуже-дуже добре висушеними (не кажучи вже про роботу, ніякої вологи).

Процес виготовлення такої підлоги відносно простий і дуже схожий на укладання тротуарної плитки або бруківки. Вам потрібна тверда, добре утрамбована поверхня, по верх якої насипаємо шар річковий гальки (приблизно 6-10 см). Потім за допомогою гумового молотка приступаємо до укладання спилов. Постукуємо і перевіряємо за допомогою рівня, що б підлога була рівна і ніякої з спилов не стирчали або надто НЕ заглибився. Як правило, після укладання, відстань від поверхні спилов до рівня піску складає близько 4-7 см, а відстань між спилами має становити приблизно 1-1,5 сантиметрів.

Суміш для заповнення швів

Для підлоги площею близько 5 квадратних метрів в 15-ти літрове відро на 1 кг розтопленого свинячого жиру додаємо 1 кг вапна, 5 кг тирси і 2 кг глини з водою. Після ретельного перемішування повинна вийти пастоподібна маса. Можна також додати мармуровий пил або осколки скла з жиром, що допоможе суміші стати водонепроникною.

Суміш вводимо в відстані між спилами і добре розтираємо, настільки, наскільки це можливо, не залишаючи повітряних кишень. Вона повинна заповнити зазори. Дуже важливо, що б не залишилося порожнеч, інакше в подальшому не уникнути появи тріщин і протікання води. Залишки цієї суміші також можуть бути використані для заповнення тріщин в спилах (якщо є). Після того, як останній шов замазаний, залишаємо наш підлогу сохнути на 1-2 дня. Перевірте, якщо у вас з’явилися тріщини, то заповніть їх.

Після повного висихання (ще день або два) добре полірується. Навіть рекомендується робити вишкрібання. Можна взяти на прокат ціклівальную машину, що б добитися ідеального ефекту. Після цього ще раз дуже уважно перевірте, чи є у вас є тріщини. Якщо знайдете, заповніть прогалини, ручне шліфування і залишити до повного висихання. Зазвичай цього не повинно бути після вискоблювання, але особливо якщо ви використовуєте таку підлогу в ванній, то ніколи не завадить бути більш обережними.

І нарешті настає час самого приємного етапу обробки. Так як наш підлога виготовлена ​​з натуральних матеріалів, то і полірувати ми його будемо природними матеріалами, а саме бджолиним воском і лляною олією.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *